כללי

קרקע להשקעה בהוד השרון, סיפור אהבה!

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
  • שלח התראות על כתבות חדשות

הוד השרון, כשמה כן היא, הוד והדר לה. עיר כפרית בשרון, אבן חן, ריאה ירוקה ושקטה. העיר מתהדרת בתושבים איכותיים, בשטחים ירוקים, בפיתוח תכניות חינוך, תרבות ופנאי, חיי קהילה חמים, השקעה ופיתוח במרכזי ספורט. תושבי הוד השרון מעריכים את השילוב בין אהבת הטבע לאהבת חיי העיר ונהנים מהשילוב הקדוש של קירבה למרכז יחד עם איכות חיים גבוהה.

העיר המיוחדת הזאת עומדת להפוך לאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ והיא בכלל לא ידעה שהיא כזאת.

התכנית השאפתנית – הר/ 400

בשקט בשקט ובלי שנשים לב, הופכת העיר השקטה בשרון לפנינה אמיתית והביקוש לקרקע להשקעה בהוד השרון הולך וגובר. תכנית שאפתנית בשם הר/400 הונחה על שולחן הועדה המחוזית לתכנון ולבניה כבר לפני שנים, אבל… חזון לחוד ומציאות לחוד. התכנית הגדולה הוקפאה ויחד איתה נגנזו תכניות פיתוח נוספות בעיר. עיריית הוד השרון אינה מוותרת ונלחמת על זכותה לפתח את העיר לתוספת שכונות מגורים והגדלת השטח הירוק במטרה להפוך אותה לעיר אטרקטיבית עוד יותר ולמשוך לעיר קהל שמעריך את היתרונות שבה.

har-400b

 העירייה עושה שרירים

בהודעת העירייה מקיץ 2016 נמסר כי לא יתנו יד להמשך ההתנהלות והודיעו על הקפאת הליכי תכנון קיימים. עיריית הוד השרון החליטה להפעיל לחץ כבד כדי לזרז את תהליך אישור התכנית וקריאת המפה על ידי משקיעים לא אחרה לבוא.

כטיבן של תכניות מסוג זה, עצם העלאת הנושא לדיון מחודש והפעלת לחצים כבדים על הועדה לתכנון ולבניה, כבר החלו לתת את אותותיהם ותהליך הפשרת קרקעות מזגזג לו לאיטו, הביקוש  של קרקע להשקעה בהוד השרון החל לעלות ומשקיעים כבר מבינים את הפוטנציאל הגדול הגלום בעיר הכפרית והמיוחדת הזאת.

לא היה צריך חוש נבואי מפותח מדי כדי לזהות את הפוטנציאל, רק עיניים פקוחות  ואולי גם כמה חושים אחרים כדי לקבל החלטות נכונות מהר. לאלה הרוצים להנות מזכויות מוקדמות ולרכוש קרקע להשקעה בהוד השרון כבר עכשיו, אנו ממליצים לעשות מעשה ולהפוך את הנבואה לכזו שמגשימה את עצמה.

אם אתם מחפשים השקעה משתלמת, בזמן הנכון ובמקום הנכון, אם אתם מעריכים איכות חיים, זה הזמן הנכון לרכוש קרקע להשקעה בהוד השרון.

שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כללי